Świętujmy 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę!

Kadra

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:00 - 08:45 język angielski VI
09:45 - 10:30 język angielski V
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
11:45 - 12:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I I
11:50 - 12:35 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
12:45 - 13:30 język angielski VII
13:40 - 15:15 KLUB MIŁOSNIKÓW ROŚLIN co drugi tydzień III
13:40 - 15:15 SKO co drugi tydzień III
13:40 - 15:15 KLUB MIŁOSNIKÓW ROŚLIN co drugi tydzień IV
13:40 - 15:15 SKO IV
13:40 - 15:15 KLUB MIŁOSNIKÓW ROŚLIN co drugi tydzień V
13:40 - 15:15 SKO co drugi tydzień V
13:40 - 15:15 KLUB MIŁOSNIKÓW ROŚLIN co drugi tydzień VI
13:40 - 15:15 SKO co drugi tydzień VI

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
10:45 - 11:30 język angielski V
11:45 - 12:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
12:45 - 13:30 język angielski VI

Środa

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
11:50 - 12:35 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
12:45 - 13:30 język angielski VI

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
09:45 - 10:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
10:45 - 11:30 język angielski V
11:45 - 12:30 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
11:50 - 12:35 język angielski VII
12:45 - 13:30 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNWCZE III

Piątek

Godzina Lekcja Sala Klasa
Szkoła Podstawowa im. F. Kujawińskiego w Górkach Dużych
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:00 - 08:45 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa I p. Anna Mazur - n-l wspomagający I
08:55 - 09:40 edukacja wczesnoszkolna/ klasa III III
11:50 - 12:35 język angielski VII
WIARYGODNA SZKOŁA